Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Microsoft Office 2007 Portable

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dardani
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 756
Filloi me : 18/05/2009
Mosha : 28
Vendodhja : Loptop Vista Ultimate

MesazhTitulli: Microsoft Office 2007 Portable   Wed May 27, 2009 5:42 pm


Microsoft Office 2007 [Word+Excel = 100MB]Microsoft Office Professional 2007 is the tool that office
professionals need if they crave a simplified business life. With the
tools in this software set, they'll quickly accomplish routine tasks,
manage customer information, produce high-quality marketing materials
and simplify database and report creation. Business Contact Manager
integrates contact management directly with Outlook, for better control
over your customer & prospect information, e-mail messages, phone
calls, appointments and more. With Office Professional 2007 you can
save time, produce professional-quality marketing materials in-house
and simplify your analysis and reporting of crucial business
information. Forecast sales and prioritize tasks with flexible reports
and a customizable dashboard Enhance your brand identity with colors,
fonts, logos and business information New Publisher Tasks offers tips
for key marketing processes - Preparing e-mail lists, tracking
effectiveness, writing marketing copy and publishing & distributing
materials Save time by reusing content - The new content store keeps
text and graphics ready for use in other publications & formats
Business Contact Manager helps you manage and track marketing
activities - Create recipient lists, personalize communications and
more Use Powerpoint 2007 to create more dynamic business presentations
- It features an extensive library of slide layouts; new tools for
charts, diagrams and tables; quick preview changes and more Distribute
marketing materials in PDF format -- convert easily from Word, Excel,
Powerpoint, Publisher and Access files

Kodi:

http://rapidshare.com/files/237694212/Microsoft_Word_2007_Portable.rar

Kodi:
http://hotfile.com/dl/3999059/eb8d5dd/Microsoft_Word_2007_Portable.rar.html
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://riniafr.albanianforum.net
 
Microsoft Office 2007 Portable
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Dosja e zezë e Greqisë, 1912-2007

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: Programe Kompjuterike-
Kërce tek: