Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Super Utilities Pro 9.49

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dardani
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 756
Filloi me : 18/05/2009
Mosha : 28
Vendodhja : Loptop Vista Ultimate

MesazhTitulli: Super Utilities Pro 9.49   Wed May 27, 2009 5:47 pm


Super Utilities Pro 9.49[/center]Super Utilities is a collection of applications that will fix, speed up, maintain and protect your PC.Comprising four focus modules designed to do everything from cleaning
your Registry to removing spyware infestations. Super Utilities is a
megamart of system-maintenance tools designed to keep your computer
running smoothly.Super Utilities's integrated suite of programs can get your system running at peak performance levels in few minutes.Key features

· Disk Cleaner: Find and remove debris that has been left behind
on your system by untidy programs, system freezes and sudden system
restarts.

· Registry Cleaner: Clean and fix your registry to improve your PC's performance.

· Uninstaller Plus: Uninstall a program,remove invalid uninstaller
information left on your computer and hide special uninstall entries to
avoid other users from uninstalling programs .

· StartUp Manager: Add, remove, disable, and enable all of the programs that should start with each Windows session.

· Memmory Turbo: No matter how much RAM you have, this smart
memory management program will keep your computer running better,
faster, and longer.

· Folder Guard: Hide your private files and folders from other
users of your computer, to restrict access to important system files
and protect them from damage.

· Tracks Washer: Cleans up all your tracks left by Windows,
browser and many other programs. Protect your privac,save storage space
and improve performance of your computer.

· Windows Manager: Manange all windows. You can close, topmost, show or hide them and use hotkey for special functions.

· Process Manager: Find out the the detailed information about the
running processes,kill processes and forbit special programs to run.

· IE Protecrot: Protect Internet Explorer while you surf,
preventing Web sites from running malicious code or changing your
browser settings behind your back.

· AutoShutdown: An award-winning system shutdown/restart/logoff manager with many powerful capabilities.

· FolderSize: Find out which folders are the largest on your drives and recover megabytes on it.

· Driver Backup: Designed to backup driver of your system in case of system crash or reinstallation of Windows.
Kodi:
http://uploading.com/files/P6H1QXHU/Super_Utilities_Pro_9.49_XL.rar.html
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://riniafr.albanianforum.net
 
Super Utilities Pro 9.49
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: Programe Kompjuterike-
Kërce tek: