Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Ruhuni ScientisT-BoY

Shko poshtë 
AutoriMesazh
ScientisT-BoY
Antar/e
Antar/e


Numri i postimeve : 217
Filloi me : 27/05/2009

MesazhTitulli: Ruhuni ScientisT-BoY   Wed May 27, 2009 7:18 pm

tungjatjeta une quhem Guri Buza
jam 11 vjeq
hobi im eshte: PC-ja dhe volleybolli

Përshëndetje
Mbrapsht në krye Shko poshtë
PllumExe
Antar/e
Antar/e


Numri i postimeve : 540
Filloi me : 26/05/2009
Mosha : 20
Vendodhja : Ne procesor 3 MGHZ

MesazhTitulli: Re: Ruhuni ScientisT-BoY   Wed May 27, 2009 7:33 pm

Welcome Riniafr go in as well in our forum
.Tja we hope will better together

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Dardani
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 756
Filloi me : 18/05/2009
Mosha : 28
Vendodhja : Loptop Vista Ultimate

MesazhTitulli: Re: Ruhuni ScientisT-BoY   Wed May 27, 2009 11:24 pm

Mire se erdhe dhe kaloni mire me ne

Me respekt Stafii
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://riniafr.albanianforum.net
H.iT
Webmaster
Webmaster


Numri i postimeve : 493
Filloi me : 20/05/2009
Vendodhja : Kat muj!!Kur Tmuj!!

MesazhTitulli: Re: Ruhuni ScientisT-BoY   Thu May 28, 2009 10:21 am

Mir Se Erdhe Ne RiniaFr Dhe Kalo Mir Me Neve!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.erriscanamusa.webs.com
Albani
Administrator
Administrator


Numri i postimeve : 354
Filloi me : 18/05/2009
Mosha : 27
Vendodhja : Ferizaj - Kosovë

MesazhTitulli: Re: Ruhuni ScientisT-BoY   Thu May 28, 2009 8:15 pm

Mire se erdhe dhe kalo bukur me ne !
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Ruhuni ScientisT-BoY   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Ruhuni ScientisT-BoY
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: Prezantimi i anëtarëve-
Kërce tek: