Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 si do zgjidhte 'detyren'

Shko poshtë 
AutoriMesazh
PllumExe
Antar/e
Antar/e


Numri i postimeve : 540
Filloi me : 26/05/2009
Mosha : 21
Vendodhja : Ne procesor 3 MGHZ

MesazhTitulli: si do zgjidhte 'detyren'   Wed May 27, 2009 7:35 pm

Nese nje ars. i tregon nje nx. budalla se:


Si mendoni se do te vepronte nxenesi nese ars. do ti jepte ta zgjidhte kete:
Mbrapsht në krye Shko poshtë
PllumExe
Antar/e
Antar/e


Numri i postimeve : 540
Filloi me : 26/05/2009
Mosha : 21
Vendodhja : Ne procesor 3 MGHZ

MesazhTitulli: Re: si do zgjidhte 'detyren'   Wed May 27, 2009 7:37 pm

Mos perdorni ndonje formule apo ndonje gje tjeter vetem logjikoni se shume e thjeshte eshte
Mbrapsht në krye Shko poshtë
ScientisT-BoY
Antar/e
Antar/e


Numri i postimeve : 217
Filloi me : 27/05/2009

MesazhTitulli: Re: si do zgjidhte 'detyren'   Wed May 27, 2009 7:48 pm

mas barazimit shka eshte qajo 00 a...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
PllumExe
Antar/e
Antar/e


Numri i postimeve : 540
Filloi me : 26/05/2009
Mosha : 21
Vendodhja : Ne procesor 3 MGHZ

MesazhTitulli: Re: si do zgjidhte 'detyren'   Wed May 27, 2009 8:04 pm

po tani ajo spostohet se e gjeni zgjidhjen
Mbrapsht në krye Shko poshtë
PllumExe
Antar/e
Antar/e


Numri i postimeve : 540
Filloi me : 26/05/2009
Mosha : 21
Vendodhja : Ne procesor 3 MGHZ

MesazhTitulli: Re: si do zgjidhte 'detyren'   Fri May 29, 2009 9:50 am

Ja me qense nuk e dini zgjidhje po e tregojShpresoj se isha i qarte kush nuk e ka kuptuar le te thoj dhe une ja spjegoj
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: si do zgjidhte 'detyren'   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
si do zgjidhte 'detyren'
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: Matematikë-
Kërce tek: