Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Rastesisht milionere, cifti ne kerkim nga policia

Shko poshtë 
AutoriMesazh
ScientisT-BoY
Antar/e
Antar/e


Numri i postimeve : 217
Filloi me : 27/05/2009

MesazhTitulli: Rastesisht milionere, cifti ne kerkim nga policia   Wed May 27, 2009 7:57 pm

Policia ne Zelanden e Re eshte vene ne ndjekje te
dy bashkeshorteve, qe u shnderruan rastesisht ne milionere. Ata jane
bere te pasur, fale nje gabimi te bankes se tyre, qe u kishte derdhur
ne llogari 6 milione dollare.
Cifti
nuk e ka menduar dy here. Pasi ka zbrazur llogarine rrjedhese eshte
arratisur, ndersa per kapjen e tyre eshte vene ne ndjekje edhe
Interpoli. Bashkeshortet kishin shkuar te terhiqnin overdraft 10 mije
dollare neozelandeze, por ne llogarine e tyre gjeten 5 milione dollare.
Menaxhuesit e nje pike furnizimi ne Rotorua tani dyshohet se jane
larguar nga vendi. Depozita eshte kryer nga Australian Bank Westpac, qe
ka rreth 10 milione kliente. Nje pjese e parave eshte kthyer mbrapsht,
ka njoftuar policia, por nuk dihet saktesisht se sa.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Rastesisht milionere, cifti ne kerkim nga policia
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: Kuriozitete-
Kërce tek: