Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Britani, 14 vjecari behet baba

Shko poshtë 
AutoriMesazh
ScientisT-BoY
Antar/e
Antar/e


Numri i postimeve : 217
Filloi me : 27/05/2009

MesazhTitulli: Britani, 14 vjecari behet baba   Wed May 27, 2009 7:58 pm

Zgjidhet enigma e atesise se foshnjes qe lindi pak
muaj me pare ne Britani. Babai i vertete i femijes qe solli ne jete nje
vajze e mitur eshte nje 14-vjecar dhe jo 13-vjecari Alfie Patten, per
te cilin u dyshua fillimisht.
Alfie
besonte se ishte babai me i ri ne Britani, por analizat e ADN-se
treguan se i ati i Maisie-t ishte nje tjeter i dashur, nje shok shkolle
i 15-vjecares. Alfie deklaroi me krenari perpara botes se do te
kujdesej per te bijen e porsalindur, por u ndje keq, kur mesoi se
femija nuk ishte i tij. Vogelushja ka baba 14-vjecarin Tyler Barker, qe
do te kujdeset tani per beben tremuajshe. Babai i vertete pas mesimit
te lajmit tha se te pakten edhe pese djem te tjere kishin fjetur me
nenen e foshnjes, qe banon ne Eastbourne.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Britani, 14 vjecari behet baba
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: Kuriozitete-
Kërce tek: