Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Binjake, por me baballare te ndryshem

Shko poshtë 
AutoriMesazh
ScientisT-BoY
Antar/e
Antar/e


Numri i postimeve : 217
Filloi me : 27/05/2009

MesazhTitulli: Binjake, por me baballare te ndryshem   Wed May 27, 2009 7:59 pm

Dukej e pamundur, por ja qe ndodh. Nje cift nga
Teksasi ka mbetur me goje hapur nga analizat e ADN-se se femijeve te
tyre, ndersa burri ka zbuluar pervec te tjerave edhe tradhetine e te
shoqes.
Dy
vellezer binjake zbuluan se nuk kane te njejtin baba. E ema, pas te
shoqit, kishte kryer marredhenie seksuale pak ore me vone dhe me te
dashurin. Pasi ishte fekonduar veza e pare, ndodhi edhe fekondimi i te
dytes qe permbante genet e te dashurit te gruas. Megjithate burri
deklaroi se nuk do ta ndante te shoqen dhe do ta rriste femijen sikur
te ishte i tija.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Binjake, por me baballare te ndryshem
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: Kuriozitete-
Kërce tek: