Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Japoni, ne treg recipetat per vajzat beqare

Shko poshtë 
AutoriMesazh
ScientisT-BoY
Antar/e
Antar/e


Numri i postimeve : 217
Filloi me : 27/05/2009

MesazhTitulli: Japoni, ne treg recipetat per vajzat beqare   Wed May 27, 2009 8:01 pm

Marketingu nuk njeh limit ne industrine e
veshjeve. Ne Japoni nje kompani e njohur ka hedhur ne treg veshje
intime vetem per vajza beqare. Veshjet shiten se bashku me nje ore, e
cila do te mase kohen deri ne diten e marteses.
Firma
Triumph prezantoi per japonezet recipetat e vecanta me emrin “Ne kerkim
te nje burri”. Ato masin kohen deri ne momentin qe vajza njeh princin e
kalter. Ne momentin qe ne mekanizem futet unaza e fejeses, ora nderpret
llogaritjen e kohes dhe recipetat luajne “Marshin e dasmes”.
Statistikat ne Japoni tregojne se 57 perqind e vajzave nen 34 vjec jane
beqare dhe biznese te tilla rezultojne fitimprurese.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Japoni, ne treg recipetat per vajzat beqare
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: Kuriozitete-
Kërce tek: