Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 ICQ 7 Lite

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dardani
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 756
Filloi me : 18/05/2009
Mosha : 29
Vendodhja : Loptop Vista Ultimate

MesazhTitulli: ICQ 7 Lite   Thu May 28, 2009 8:50 pmICQ is a program that lets you find your friends and associates online
in real time. You can create a Contact List containing only people you
want to have there, you can send them messages, chat with them, send
files, configure ICQ to work with external applications and more. In
addition to familiar features such as chat, SMS messaging, and
file-transfer capabilities, the newest version includes ICQ Xtraz,
which allow you to send personalized greeting cards, apply custom icons
to your buddies, play online games, and customize your shortcuts panel
for one-click access to all your favorite features.The Version is at the moment only in English & Russian
available but i'm i think that there will be an languagepatch in near
future! The installation is in Russian but if you installed the
program, you can switch to EnglishKodi:
http://www.uploading.com/files/L3788CMJ/ICQ_7_Lite.rar.html
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://riniafr.albanianforum.net
 
ICQ 7 Lite
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: Paltalk,Gmail,Chat-
Kërce tek: