Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Sony Ericsson PC Suite 4.010.00

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dardani
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 756
Filloi me : 18/05/2009
Mosha : 28
Vendodhja : Loptop Vista Ultimate

MesazhTitulli: Sony Ericsson PC Suite 4.010.00   Tue May 19, 2009 8:08 pm

Sony Ericsson PC Suite 4.010.00 | File size 17.3 MbSony Ericsson PC Suite 4.010.00{ENG} FOR WINDOWS

American English Sony Ericsson PC Suite 4.010.00
The Sony Ericsson PC Suite consists of:

* Synchronization - Automatically sync contacts and calendar on phone
and computer in order to always stay updated on both devices.
* Backup and Restore - Create safety backup of you phone content and restore in case your phone is lost or damaged.
* Internet Connection - One-click connection of your computer to the
Internet via your phone. Connect to the Internet - whereever you are.
* Messaging - Store, create and send text and picture messages to your friends from your computer.
* File browser - Browse and exchange files between your phone and your computer.
* Editors - Store, edit and manage your phone contacts and calendar on your computer.

Requirements
Choose any of the following connections that are applicable with your phone: USB cable, Infrared or Bluetooth connection.

System requirements

* Pentium II - 233 MHz or more
* 128 MB RAM
* 50 MB hard drive space
* Windows XP (all versions SP1/SP2) or Windows Vista (all versions)

Download now

* Download time approx. 8 minutes or less on your current connection.

Installation instructions

* Download the file to a temporary folder on your PC.
* It is recommended that you uninstall any previously installed version of the Sony Ericsson PC Suite.
* Execute the downloaded file.
* If you are updating to a newer version of the Sony Ericsson PC Suite,
you may need to restart the PC after the new installation is completed.

How to use
Start the Sony Ericsson PC Suite from the Start/Programs/Sony Ericsson
folder. Instructions on how to use the Sony Ericsson PC Suite can be
found in the Help menu or by pressing F1.

Kodi:
http://rapidshare.com/files/200312705/Sony_Ericsson_PC_Suite_4.010.00_Web_EN_BY_FAISALABG_vietproblog.com.exe]http://rapidshare.com/files/20031270...roblog.com.exe
or
Kodi:
http://www.mediafire.com/?wdh4t6cai9b
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://riniafr.albanianforum.net
 
Sony Ericsson PC Suite 4.010.00
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: Mobile Phones-
Kërce tek: