Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Google TV BOX 2009 (Watch TV on your PC)

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dardani
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 756
Filloi me : 18/05/2009
Mosha : 28
Vendodhja : Loptop Vista Ultimate

MesazhTitulli: Google TV BOX 2009 (Watch TV on your PC)   Wed May 20, 2009 1:03 am


Google TV KATRORIN 2009 (NEW - Watch TV në PC tuaj)

Nuk ka nevojë për kabllo ose satelit gjellė. Sport, të veprimit, dokumentarë, chat, muzikë dhe shumë më tepër. Media player të përfshihen në kuadër të jetës software.Free channel updates. Ju gjithashtu mund të dëgjoni radio online.Kliko Ketu Per Ta shkarkuar
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://riniafr.albanianforum.net
 
Google TV BOX 2009 (Watch TV on your PC)
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: Programe Kompjuterike-
Kërce tek: