Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 SBK_09_Superbike_World_Championship_EUR_PSP-ZER0

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dardani
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 756
Filloi me : 18/05/2009
Mosha : 29
Vendodhja : Loptop Vista Ultimate

MesazhTitulli: SBK_09_Superbike_World_Championship_EUR_PSP-ZER0   Fri May 29, 2009 3:01 pm


ZER0 bring us “SBK 09 Superbike World Championship” for the PSP .

Based on the official licence owned by Infront Motor Sports, SBK 09
Superbike World Championship offers the ultimate experience of the
championship. Tracks, teams, riders, its all there unaltered to make
the player feel the adrenaline rush of real motorbike competition.Every feature of the game has been dramatically improved from the
previous year. New 3D environments, new teams, complete track overhaul,
new gameplay structure, new game modes, revamped user interface. The
pits have been redesigned to be as close to reality as a picture could
be. The performance of the motorbikes is based on exact data from their
real counterparts and the player can fine-tune every single setting a
real race engineer can. Not to mention the podium, which is there,
waiting for the winner.


Five gameplay modes designed for single player: Quick race, Training,
Race Weekend, Championship and Challenges; and for those who love the
adrenaline of multiplayer sessions SBK 09 Superbike World Championship
offers 3 online gameplay modes, starting from Quick Race moving on to
the Championship and Team Championship. Last but not least, the
competition can become even more thrilling with the downloadable Online
Time Attack game mode.* Five single-player modes: Quick race, Training, Race Weekend, Championship and Challenges

* Three online multiplayer modes: Quick Race, Championship and Team Championship

* New 3D realistic environments

* Motorbike fairings and rider suits damage

* Terrain deformation

* Overprints from the TV broadcast

* Tracks overhauled from real CAD data


Release name: SBK_09_Superbike_World_Championship_EUR_PSP-ZER0

Size : 563.59 MBPublisher: Black BeanDeveloper: Milestone

Genre: RacingLanguage: English/German/French/Italian/Spanish

Kodi:
http://hotfile.com/dl/4276072/8a691f7/sbk09_e_psp.zero-ProtoN.part1.rar.html

http://hotfile.com/dl/4276089/e8dac9a/sbk09_e_psp.zero-ProtoN.part2.rar.html
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://riniafr.albanianforum.net
 
SBK_09_Superbike_World_Championship_EUR_PSP-ZER0
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: Lojëra kompjuterike-
Kërce tek: