Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Time Adjuster 3.1

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dardani
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 756
Filloi me : 18/05/2009
Mosha : 28
Vendodhja : Loptop Vista Ultimate

MesazhTitulli: Time Adjuster 3.1   Fri May 29, 2009 7:27 pm

Time Adjuster 3.1 - The best in subtitles !It's Windows application that can:* Make your subtitles to appear earlier or later.

* Convert your subtitle files into other formats.

* SYNCHRONIZE text with video VERY EASY !

* Join & split subtitle files.

* REPAIR damaged TXT files dloaded via FTP in BINARY mode.

* Sort lines used time-based technique.

* Get basic info about video & subtitle file.

* Scan & repair TOO EARLY DISAPPEARING LINES.Other features:* program can check via internet if new version is available

* you can change the program's LANGUAGE

* leave your TA alone for a while and just watch...

Time Adjuster DO NOT SUPPORT UNICODE - sorry !

Supported formats of subtitle files:* time format 00:00:00

* time format 0:00:00

* time format MPL2 [xxx][xxx]

* time format SRT 00:00:00 --> 00:00:00

* time format JACOsub 00:00:00.xx,00:00:00.xx

* time format SUB [00:00:00] - SubViewer

* time format Sub Station Alpha

* frame format mDVD {xxx}{xxx}


Kodi:
http://rapidshare.com/files/40025562/Time_Adjuser.rar
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://riniafr.albanianforum.net
 
Time Adjuster 3.1
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Lediana Kapaj: Motrës time...( Kushtuar motrës së një miku)
» Vjollca Pasku:Nje takim miqesor me miken time Briliana ..., (suprize per mua) !
» ELIDA BUÇPAPAJ:FERIAL VASILIT, MËSUESES TIME TË LETËRSISË NË GJIMNAZIN SAMI FRASHËRI
» Si tentuan ta trafikojnë vajzën time tre matrapazët nga Drenasi?
» Fetah Rudi:Urdhrin për vrasjen time e dha Fatmir Limaj

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: Programe Kompjuterike-
Kërce tek: