Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Bundchen modelja më e paguar

Shko poshtë 
AutoriMesazh
H.iT
Webmaster
Webmaster


Numri i postimeve : 493
Filloi me : 20/05/2009
Vendodhja : Kat muj!!Kur Tmuj!!

MesazhTitulli: Bundchen modelja më e paguar   Fri May 29, 2009 7:53 pmGisele Bundchen
është modelja e cila fiton më së shumti para në botë, pasi edhe këtë
vit ka kryeson listën si modelja më e paguar.
Bukuroshja
braziliane kryeson listën e Forbes.com për modelet të cilat fitojnë më
shumë para, për të tretin vit radhazi, duke grumbulluar 25 milionë
dollarë nga qershori i vitit 2008 deri në qershor të vitit 2009.

Përkundër se ka kryesuar listën e modeleve më të paguara, Bunchen këtë
vit ka fituar 10 milionë më pak se vitin e kaluar, dhe kjo si pasojë e
krizës financiare.

Heidi Klum ka zënë vendin e dytë me 16 milionë dollarë, dy milionë më
shumë se vitin e kaluar. Ndërsa në vendin e tretë është renditur Kate
Moss me 8.5 milionë dollarë.
Top-dhjetë modelet më të paguara në botë:
1. Gisele Bundchen - 25 milionë dollarë
2. Heidi Klum - 16 milionë dollarë
3. Kate Moss - 8.5 milionë dollarë
4. Adriana Lima - 8 milionë dollarë
5. Doutzen Kroes - 6 milionë dollarë
6. Alessandra Ambrosio - 6 milionë dollarë
7. Natalia Vodianova - 5.5 milionë dollarë
8. Daria Werbowy - 4.5 milionë dollarë
9. Miranda Kerr - 3 milionë dollarë
10. Carolyn Murphy - 3 milionë dollarë
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.erriscanamusa.webs.com
 
Bundchen modelja më e paguar
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: V.I.P & Show Biz-
Kërce tek: