Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Richie nuk është e gatshme të martohet

Shko poshtë 
AutoriMesazh
H.iT
Webmaster
Webmaster


Numri i postimeve : 493
Filloi me : 20/05/2009
Vendodhja : Kat muj!!Kur Tmuj!!

MesazhTitulli: Richie nuk është e gatshme të martohet   Fri May 29, 2009 7:54 pm

Nicole
Richie dhe rokeri i grupit “Good Charlotte”, Joel Madden, nuk janë duke
bërë plane të martohen, edhe pse ata tashmë kanë një vajzë 15-muajshe
dhe një foshnjë tjetër në pritje.


“Kur isha vajzë e vogël, ëndërroja të martohem dhe kjo vazhdon të jetë një ëndërr për mua”, ka thënë Nicole Richie.

“Por për momentin, vërtet jemi të fokusuar në familjen, jemi të
fokusuar në fondacionin tonë dhe tashmë ndjehemi të afërt me
njëri-tjetrin”, ka shtuar bukuroshja, e cila bëri famë me shoun ‘Simple
Life’.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.erriscanamusa.webs.com
 
Richie nuk është e gatshme të martohet
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: V.I.P & Show Biz-
Kërce tek: