Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Nicole: Lady GaGa është e jashtëzakonshme

Shko poshtë 
AutoriMesazh
H.iT
Webmaster
Webmaster


Numri i postimeve : 493
Filloi me : 20/05/2009
Vendodhja : Kat muj!!Kur Tmuj!!

MesazhTitulli: Nicole: Lady GaGa është e jashtëzakonshme   Fri May 29, 2009 7:54 pm

Ylli
i Pussycat Dolls, Nicole Scherzinger, ka lëshuar një mori lëvdatash në
këngëtaren Lady GaGa, duke e etiketuar atë si ‘të jashtëzakonshme’.


Krijuesja
e hitit “Poker Face”, e cila është në turne me Pussycat Dolls, ka
befasuar vajzat e bendit me pamjen dhe talentin e saj.

“Ajo është mahnitshme. Dhe më e habitshmja në këtë është se ajo ka qenë
e tillë edhe para famës. Ne dalim me flokë të rregulluara, ndërsa ajo
vjen me rrjetë peshkimi, asgjë tjetër”, ka thënë Scherzinger.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.erriscanamusa.webs.com
 
Nicole: Lady GaGa është e jashtëzakonshme
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: V.I.P & Show Biz-
Kërce tek: