Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Cruise dhe Diaz ribashkohen në komedi të re

Shko poshtë 
AutoriMesazh
H.iT
Webmaster
Webmaster


Numri i postimeve : 493
Filloi me : 20/05/2009
Vendodhja : Kat muj!!Kur Tmuj!!

MesazhTitulli: Cruise dhe Diaz ribashkohen në komedi të re   Fri May 29, 2009 7:55 pm

Yjet
e filmit “Vanilla Sky”, Tom Cruise dhe Cameron Diaz, do të ribashkohen
kësaj here për komedinë e ardhshme të regjisorit James Mangold.


Cruise
është afër për të nënshkruar për filmin “Wichita”, në të cilin ai do ta
luajë rolin e të dashurit të Diaz, që në realitet është një spiun
ndërkombëtar.

Burime kanë thënë për Daily Variety se Cruise dhe Diaz janë pajtuar me
skenarin, dhe se marrëveshjet e tyre janë në negociata të avancuara.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.erriscanamusa.webs.com
 
Cruise dhe Diaz ribashkohen në komedi të re
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: V.I.P & Show Biz-
Kërce tek: