Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Plants Vs Zombies (QuickInstall/Portable)

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dardani
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 756
Filloi me : 18/05/2009
Mosha : 29
Vendodhja : Loptop Vista Ultimate

MesazhTitulli: Plants Vs Zombies (QuickInstall/Portable)   Fri May 29, 2009 9:47 pmSimilar to other tower defense games, Plants vs. Zombies sees players
placing down different types of plants, each with their own unique
offensive or defensive capabilities, across the front or back lawn of a
house in order to stop a horde of zombies from devouring the brains of
the residents living inside. The zombies also come in a number of types
that have different speed and strength attributes, or carry shields
such as screen doors that make them harder to dispatch.The game also features extra modes that are unlockable as the
player progresses through the game's main Adventure mode, including a
puzzle mode and a selection of minigames such as "Whack A Zombie

<table width="90%" align="center" border="0" cellpadding="3" cellspacing="1"><tr><td class="code">
Kodi:
http://hotfile.com/dl/4301815/8681ed5/pvz-TsO-Exclusive.rar.html

</td>
</tr>
</table>

Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://riniafr.albanianforum.net
 
Plants Vs Zombies (QuickInstall/Portable)
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: Lojëra kompjuterike-
Kërce tek: