Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Virtual Villagers 3 : The Secret City

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dardani
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 756
Filloi me : 18/05/2009
Mosha : 29
Vendodhja : Loptop Vista Ultimate

MesazhTitulli: Virtual Villagers 3 : The Secret City   Fri May 29, 2009 10:02 pm

Embark on a new journey with a group of villagers in search of a new
part of the island to populate. Land on the hidden shores of the
northern side of Isola and explore what was once a secret city. Find
new sources of food to nourish your villagers and help them rebuild the
remains of this mysterious city. Who lived here before? Where have they
gone? What is the secret of Isola?Features:

# Real- Time Weather! Clouds, fog and sudden down pours drenching your tribe.

# Real-Time Gameplay: new surprises every time you turn the game on!

# Discover who among your tribe is destined to become Chief!

# Investigate and rebuild the remains of a ruined city!

# Find new sources of food for your villagers!

# Help your villagers make a variety of unique potions from hidden herbs, many with unpredictable effects.

# Dozens of new collectibles for children to retrieve.

# Raise children who resemble their parents.

# Help your villagers unravel the mysteries of Isola!
Kodi:
http://rapidshare.com/files/124398560/Virtual_Villagers_3.rar

Password :
Kodi:
gravearc
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://riniafr.albanianforum.net
 
Virtual Villagers 3 : The Secret City
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: Lojëra kompjuterike-
Kërce tek: