Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Hard Disk Recovery - The Best

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dardani
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 756
Filloi me : 18/05/2009
Mosha : 28
Vendodhja : Loptop Vista Ultimate

MesazhTitulli: Hard Disk Recovery - The Best   Fri May 29, 2009 10:44 pm
This program looks over every sector on the hard disk, , memory card,
or digital camera to find lost files. Even when files systems are
formatted or destroyed, it is possible to reconstruct once deleted
data.Over 350 file types can be recognized and restored, including Word
documents, Excel workbooks, Access databases, and virtually every sort
of commonly used graphics, photo, movie, and music formats (JPEG, AVI,
MPEG, MP3, WAV, BMP, TIFF, Corel Draw, Photoshop, Framemaker, Adobe
Illustrator, and many more). Don't give up on lost data! O&O
DiskRecovery can still help even when things look hopeless. The O&O
DiskRecovery Personal Edition can restore up to 10000 files with every
data recovery.


Kodi:
http://uploading.com/files/7V39QKW3/O_O_DiskRecovery_4.0_Build_1231_Rus.rar.html
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://riniafr.albanianforum.net
 
Hard Disk Recovery - The Best
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: Programe Kompjuterike-
Kërce tek: