Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Kerkesa Per Staff ?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dardani
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 756
Filloi me : 18/05/2009
Mosha : 29
Vendodhja : Loptop Vista Ultimate

MesazhTitulli: Kerkesa Per Staff ?   Fri May 29, 2009 11:23 pm

Antare te nderuar

Ketu mund te beni kerkese per Grada

Te gjithe ata qe mendojn qe se mujn mu kan staf i RiniaFr

Ateher mund te kerkojne Ketu kerkesen per Grade

Ateher Stafi do ta shqyrton Kerkesen dhe do tja dergoj nje PM antarit

Me Respekt ; Stafi i RiniaFr
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://riniafr.albanianforum.net
Kastriot
SuperModerator
SuperModerator
avatar

Numri i postimeve : 9
Filloi me : 01/07/2009

MesazhTitulli: Re: Kerkesa Per Staff ?   Wed Jul 01, 2009 2:27 pm

Une Kam Kerkes Per Graden Moderator
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Dardani
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 756
Filloi me : 18/05/2009
Mosha : 29
Vendodhja : Loptop Vista Ultimate

MesazhTitulli: Re: Kerkesa Per Staff ?   Wed Jul 01, 2009 7:48 pm

Ok Bro Kerkesa jote do te shqyrtohet

Me Respekt
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://riniafr.albanianforum.net
Kastriot
SuperModerator
SuperModerator
avatar

Numri i postimeve : 9
Filloi me : 01/07/2009

MesazhTitulli: Re: Kerkesa Per Staff ?   Wed Jul 01, 2009 8:00 pm

Flm Man Une Ne FOrume I FOrt Jam
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Kerkesa Per Staff ?   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Kerkesa Per Staff ?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: Njoftime nga Forumi-
Kërce tek: