Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Office 2007 SP1 BLACK EDITION 1.3 2009 Activated

Shko poshtë 
AutoriMesazh
H.iT
Webmaster
Webmaster


Numri i postimeve : 493
Filloi me : 20/05/2009
Vendodhja : Kat muj!!Kur Tmuj!!

MesazhTitulli: Office 2007 SP1 BLACK EDITION 1.3 2009 Activated   Sat May 30, 2009 2:04 pm

Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.erriscanamusa.webs.com
sykalteri
Fillestar/e
Fillestar/e


Numri i postimeve : 1
Filloi me : 16/06/2009

MesazhTitulli: Re: Office 2007 SP1 BLACK EDITION 1.3 2009 Activated   Tue Jun 16, 2009 1:28 am

flm shum shum per office black , por linqet nuk po bejn , nese ka mundesi mi qit ne uploading.com apo ne ndonje web tjeter , e pastaj do te kemi mundesi per ti shkarkuar , shpresoj se keni mirkuptim ju ndaj nesh edhe ne ndaj ju , me respekt : Burimi , kaloni mir , flm per te gjitha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Dardani
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 756
Filloi me : 18/05/2009
Mosha : 28
Vendodhja : Loptop Vista Ultimate

MesazhTitulli: Re: Office 2007 SP1 BLACK EDITION 1.3 2009 Activated   Tue Jun 16, 2009 1:33 am

Antare i nderuar se pari prezantohu mandej posto

Pas ta krysh prezantimin ateher staffi do te mundohet me siguri linqet edhe ne uploading


Me Respekt
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://riniafr.albanianforum.net
Dardani
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 756
Filloi me : 18/05/2009
Mosha : 28
Vendodhja : Loptop Vista Ultimate

MesazhTitulli: Re: Office 2007 SP1 BLACK EDITION 1.3 2009 Activated   Tue Jun 16, 2009 1:52 am

Office 2007 Enterprise SP1 BLACK EDITION 1.2
a tum0r release


You know what I hated about Office 2007? That ugly blue theme and those retarded menus. So I fixed it.changelog for 1.2:
- the first version updated fine, but did not pass OGA validation. This release does pass. FIXED.
- small bug was found that caused the installer to extract its contents
twice to the temp folder, taking twice as long to extract and twice as
much space, hence most of the "it's not installing" complaints. FIXED.
(the
package still extracts it's contents before setup, which causes a
slight delay before you'll notice the setup running on screen.)

This
is Office 2007 Enterprise with registration info and service pack 1
added through an admin install point. Yes the black theme is part of
office 07, but i made it the default theme. Classic menus from office
2003 have been added for people who are ribbon illiterate like me, but
you can uninstall that if you like.

Enjoy! tum0r

(6X100MB + 1X83MB)
Code:
mediafire.com ?yjyydettm4e
mediafire.com ?zohdmg15mew
mediafire.com ?eoynjoqwqmr
mediafire.com ?ztjcjtntmej
mediafire.com ?xumlmdkzzmc
mediafire.com ?mmyunzwmbml
mediafire.com ?zlmmdxkywldCode:
megaupload.com ELXK6PFP
megaupload.com WY2M3B00
megaupload.com 105I87L5
megaupload.com 6FORG4L1
megaupload.com 7G7LCMOS
megaupload.com F2NIZ0NX
megaupload.com IJAW8MQI
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://riniafr.albanianforum.net
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Office 2007 SP1 BLACK EDITION 1.3 2009 Activated   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Office 2007 SP1 BLACK EDITION 1.3 2009 Activated
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Dosja e zezë e Greqisë, 1912-2007

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: Programe Kompjuterike-
Kërce tek: