Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Nje Shqiptar I veshur Si majmun

Shko poshtë 
AutoriMesazh
ScientisT-BoY
Antar/e
Antar/e


Numri i postimeve : 217
Filloi me : 27/05/2009

MesazhTitulli: Nje Shqiptar I veshur Si majmun   Wed May 27, 2009 8:11 pm

ish kan ni
shiptar dhe kish punu ne kopsht zoloxhik i veshun si majmun mrena
hekurav dhe nje dit tu kcy si majmuni qe kcen me ba ma interesant bjen
kah tigri dhe kur epa tigrin tha tash mu kajt nana me hanger tigri dhe
veq kur i bertiti tigri shuj tha se na fike na nxjerre pej pune edhe aj
ish kan shiptar
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Nje Shqiptar I veshur Si majmun
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: Humor-
Kërce tek: