Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ForumForum  PortaliPortali  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Bigi mohon të ketë të dashur

Shko poshtë 
AutoriMesazh
PllumExe
Antar/e
Antar/e



Numri i postimeve : 540
Filloi me : 26/05/2009
Mosha : 26
Vendodhja : Ne procesor 3 MGHZ

Bigi mohon të ketë të dashur Empty
MesazhTitulli: Bigi mohon të ketë të dashur   Bigi mohon të ketë të dashur EmptyFri May 29, 2009 7:38 pm

Bigi mohon të ketë të dashur


Bigi mohon të ketë të dashur Big_mama
Këngëtarja nga Maqedonia, Big Mama, e cila së fundmi ka qenë pjesë e spekulimeve për një dashuri të mundshme, ka thënë se asgjë nga këto nuk janë të vërteta njofton "Kosova Sot".
“Kam dëgjuar për veten time kinse paskam bërë të dashur pikërisht në ditëlindjen time me një djalosh nga Shkupi, të cilin e kam adhurues dhe asgjë më shumë”.

“E vërteta është se në mes nesh nuk ka pasur dhe nuk ka dashuri. Këto janë vetëm spekulime dhe unë atë nuk e kam të dashur”, ka shpjeguar këngëtarja.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Bigi mohon të ketë të dashur
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Ronaldo më një të dashur profesioniste
» Kidman mohon spekulimet e shtatzënisë
» Shiko ne nje PC tjeter me kete program...
» Krijoni logo me kete program....
» Nokia N97 vjen këtë muaj

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: V.I.P & Show Biz-
Kërce tek: