Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ForumForum  PortaliPortali  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Ronaldo më një të dashur profesioniste

Shko poshtë 
AutoriMesazh
PllumExe
Antar/e
Antar/e



Numri i postimeve : 540
Filloi me : 26/05/2009
Mosha : 26
Vendodhja : Ne procesor 3 MGHZ

Ronaldo më një të dashur profesioniste Empty
MesazhTitulli: Ronaldo më një të dashur profesioniste   Ronaldo më një të dashur profesioniste EmptyFri May 29, 2009 11:04 am

Ai është një kampion që fiton 150.000 euro në javë me 42 gola në sezon, por që më femrat nuk ka fat fare.

Cristiano Ronaldo, 23 vjec, bomberi i “Manchester United”, mori një surprizë të keqe nga gazeta britanike.

Bukuroshja braziliane që frekuenton prej kohësh, që ja ka prezantuar shokëve të skuadrës dhe që e ka marre në festat e tranierit Alex Ferguson, është aq profesioniste sa shoqërohet nga truprojet dhe jeton në lagjen më ekskluzive të Londres, Knightsbridge.

Ata që i kanë treguar të vërtetën e Fernandës, të vërtetë që ajo ja ka fshehur gjithmonë Ronaldos, ka qënë revista “News of the World”.

Titujt kryesorë të revistës si dhe videot në sitet e internetit, tergojnë “punën” e saj, fakte të tilla si: Fernanda që kërkon 460 sterlina për një orë sherbime nga ana e saj, ose kur zhvishet më një kolege dhe për 120 sterlina ajo i shet gazetarit 2 grame kokainë.

26 vjecarja, shoqërohet nga 5 eskorta të shtetit dhe me klientët ajo mburr lidhjen e saj me Ronaldo.

Fernandës duket se i ka hyre në zemër asi i “Red Devils”, por mbetet dyshimi nëse Ronaldo më të vërtete nuk dinte gjë për profesionin e Fernandës së tij, apo...

Sipas “News of the World” ajo arrin të fitojë 2.000 sterlina në natë. Por, mos ndoshta për Cristian, Fernanda ka bërë një përjashtim nga rregulli dhe nuk i merr para?

Me sa duket asnjë histori dashurie e Ronaldos nuk do t'i shpëtojë reflektorëve dhe të qendrojë jashtë vëmendjes së medias.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Ronaldo më një të dashur profesioniste
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Bigi mohon të ketë të dashur
» RONALDO: NUK SHKOJ TEK REAL MADRID
» RONALDO - TAKTIKA NUK ISHTE E MIRË
» Ronaldo i dyti më i popullarizuar pas Obamës
» Ronaldo dhe Hilton, rundi i dytë

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: Sport-
Kërce tek: