Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 The Sims 3 WITH Patch Update [1.0.631.00002] RELOADED Ver To

Shko poshtë 
AutoriMesazh
H.iT
Webmaster
Webmaster


Numri i postimeve : 493
Filloi me : 20/05/2009
Vendodhja : Kat muj!!Kur Tmuj!!

MesazhTitulli: The Sims 3 WITH Patch Update [1.0.631.00002] RELOADED Ver To   Fri May 29, 2009 11:35 pm

FOR PATCH, PLEASE SEE THE BOTTOM OF THE POST!!

RELEASE DATA:Quote:
Published by: Electronic Arts

Developed by: The Sims Studio

Release Date: June 2, 2009

Genre: SimulationSYSTEM REQUIRMENTS :Quote:

FOR WINDOWS XP

* 2.0 GHz P4 processor or equivalent

* 1 GB RAM

* A 128 MB Video Card with support for Pixel Shader 2.0

* The latest version of DirectX 9.0c

* Microsoft Windows XP Service Pack 2

* At least 6.1 GB of hard drive space with at least 1 GB of additional space for custom content and saved gamesFOR WINDOWS VISTA

* 2.4 GHz P4 processor or equivalent

* 1.5 GB RAM

* A 128 MB Video Card with support for Pixel Shader 2.0

* Microsoft Windows Vista Service Pack 1

* At least 6.1 GB of hard drive space with at least 1 GB of additional space for custom content and saved games

DOWNLOAD:

Code:rapidshare.com 332154.TS3.332154.part01.rar

rapidshare.com 332154.TS3.332154.part02.rar

rapidshare.com 332154.TS3.332154.part03.rar

rapidshare.com 332154.TS3.332154.part04.rar

rapidshare.com 332154.TS3.332154.part05.rar

rapidshare.com 332154.TS3.332154.part06.rar

rapidshare.com 332154.TS3.332154.part07.rar

rapidshare.com 332154.TS3.332154.part08.rar

rapidshare.com 332154.TS3.332154.part09.rar

rapidshare.com 332154.TS3.332154.part10.rar

rapidshare.com 332154.TS3.332154.part11.rar

rapidshare.com 332154.TS3.332154.part12.rar

rapidshare.com 332154.TS3.332154.part13.rar

rapidshare.com 332154.TS3.332154.part14.rar

rapidshare.com 332154.TS3.332154.part15.rar

rapidshare.com 332154.TS3.332154.part16.rar

rapidshare.com 332154.TS3.332154.part17.rar

rapidshare.com 332154.TS3.332154.part18.rar

rapidshare.com 332154.TS3.332154.part19.rar

rapidshare.com 332154.TS3.332154.part20.rar

rapidshare.com 332154.TS3.332154.part21.rar

rapidshare.com 332154.TS3.332154.part22.rar

rapidshare.com 332154.TS3.332154.part23.rar

rapidshare.com 332154.TS3.332154.part24.rar

rapidshare.com 332154.TS3.332154.part25.rar

rapidshare.com 332154.TS3.332154.part26.rar

rapidshare.com 332154.TS3.332154.part27.rar

rapidshare.com 332154.TS3.332154.part28.rar

rapidshare.com 332154.TS3.332154.part29.rar

Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.erriscanamusa.webs.com
 
The Sims 3 WITH Patch Update [1.0.631.00002] RELOADED Ver To
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: Lojëra kompjuterike-
Kërce tek: