Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ForumForum  PortaliPortali  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Barcoleta tjera

Shko poshtë 
4 posters
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
Dardani
Administrator
Administrator
Dardani


Numri i postimeve : 756
Filloi me : 18/05/2009
Mosha : 34
Vendodhja : Loptop Vista Ultimate

Barcoleta tjera Empty
MesazhTitulli: Barcoleta tjera   Barcoleta tjera EmptyFri May 22, 2009 2:15 pm

Motra budallic

Qysh pe munesh mi thon motres ma t’madhe budallic, pi thot njona djalit t’vet. Shko thuj m’fal, apet s’pi dahet kjo djalit.
Shkon ky djali edhe I thot motres: Motër m’vjen keq qe je budallic...

Kush pe ja nis i pari?

Ni qik 10 vjeqe shkon te nona edhe e vet: A muna me pjell fmi en ket mosh a?
Natyrisht qe jo, i thot nona.
Urraa! pisket qika edhe del tu ngajt mu taku me nja tre shok ma t’mdhaj se ajo edhe ju thot: Kush pe ja nis i pari
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://riniafr.albanianforum.net
Dardani
Administrator
Administrator
Dardani


Numri i postimeve : 756
Filloi me : 18/05/2009
Mosha : 34
Vendodhja : Loptop Vista Ultimate

Barcoleta tjera Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta tjera   Barcoleta tjera EmptyFri May 22, 2009 2:17 pm

Dëshira

Pi thot shoki shokit: Me bo met ra mu taku me naj magjistar qfar deshire i kishe lyp me ta plotsu.
I kisha thon me ma fal shkopin magjik, ja kthen shoki.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://riniafr.albanianforum.net
Dardani
Administrator
Administrator
Dardani


Numri i postimeve : 756
Filloi me : 18/05/2009
Mosha : 34
Vendodhja : Loptop Vista Ultimate

Barcoleta tjera Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta tjera   Barcoleta tjera EmptyFri May 22, 2009 2:20 pm

Pushka ilire

Sa kushton qikjo pushk e vjeter? Vet ni turist en ni shitore antike t’Shipnis.
30 milion lek! Pi thot shitsi.
Fort shtrejt e paske bre! Turisti.
Shka pe menon ti, kjo pushk osht e kohes Pirros! Pi thot shitsi.
Allahile, ku ka pas pushk athere?
Po bash për qata osht e shtrejt.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://riniafr.albanianforum.net
Dardani
Administrator
Administrator
Dardani


Numri i postimeve : 756
Filloi me : 18/05/2009
Mosha : 34
Vendodhja : Loptop Vista Ultimate

Barcoleta tjera Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta tjera   Barcoleta tjera EmptyFri May 22, 2009 2:27 pm

Pllumat

Pe folin dy plluma en tela te rrymes:
Besom qe nuk jom i martun! Pi thot pllumi mashkell pllumejkes.
E shka osht ajo unaz?
Iiiii, ket unaz en kom e kom pi qe e bajsha posten.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://riniafr.albanianforum.net
H.iT
Webmaster
Webmaster



Numri i postimeve : 493
Filloi me : 20/05/2009
Vendodhja : Kat muj!!Kur Tmuj!!

Barcoleta tjera Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta tjera   Barcoleta tjera EmptyFri May 22, 2009 8:56 pm

U kon Ni Gjahtar Edhe Tash En Tel Te Rrymes i Shef 5 Qava Edhe I Gjun Njonen!Sa Qava Jon Met!!???Jepni Pergjigje!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.erriscanamusa.webs.com
Nazif.iI
Fillestar/e
Fillestar/e



Numri i postimeve : 34
Filloi me : 23/05/2009
Mosha : 31
Vendodhja : Ferizaj

Barcoleta tjera Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta tjera   Barcoleta tjera EmptyMon May 25, 2009 10:44 am

Pse bjondinat nuk dine te shenojn numrin 11?
Sepse nuk din cilin 1 ta shenojn perpara.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Nazif.iI
Fillestar/e
Fillestar/e



Numri i postimeve : 34
Filloi me : 23/05/2009
Mosha : 31
Vendodhja : Ferizaj

Barcoleta tjera Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta tjera   Barcoleta tjera EmptyMon May 25, 2009 10:48 am

Ishte Hasa dhe Hysa duke shëtitur në pyll dhe bien ne nje gropë.
Duke u munduar shum e shum dalin dikur dhe i thot Hasa Hyses ee moj Hys mir shum pshtum na mu kon gropa em kapak qka kishim bo ne.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
PllumExe
Antar/e
Antar/e



Numri i postimeve : 540
Filloi me : 26/05/2009
Mosha : 26
Vendodhja : Ne procesor 3 MGHZ

Barcoleta tjera Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta tjera   Barcoleta tjera EmptyWed May 27, 2009 8:57 am

H.iT shkruajti:
U kon Ni Gjahtar Edhe Tash En Tel Te Rrymes i Shef 5 Qava Edhe I Gjun Njonen!Sa Qava Jon Met!!???Jepni Pergjigje!

Sjane mbet asnje se pas kersimes se pushkes gjitha qavat jane ik sepse jane tmerru nga ajo krisme Cool


Edituar për herë të fundit nga PllumExe në Wed May 27, 2009 9:04 am, edituar 1 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
PllumExe
Antar/e
Antar/e



Numri i postimeve : 540
Filloi me : 26/05/2009
Mosha : 26
Vendodhja : Ne procesor 3 MGHZ

Barcoleta tjera Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta tjera   Barcoleta tjera EmptyWed May 27, 2009 8:59 am

Pse biondina lexon ne ballkon ?
Sepse me thon se ka studiu jashte Barcoleta tjera Icon_biggrin
Mbrapsht në krye Shko poshtë
PllumExe
Antar/e
Antar/e



Numri i postimeve : 540
Filloi me : 26/05/2009
Mosha : 26
Vendodhja : Ne procesor 3 MGHZ

Barcoleta tjera Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta tjera   Barcoleta tjera EmptyWed May 27, 2009 9:03 am

Ka qene nje nje mbretereshe dhe nje mbret dhe ne mes mbreterise ka qene nje lum se si ta prekte ndonje pendel ate lum ai lum e merrte me vete ,, dhe anash lumit ka qene nje kozmetike , mbreteresha i tha mbretit futu ti ne lum e pastaj une vi e shkojim ne kozmetike me ble disa ''shminka'' mbreti u fut dhe e morri lumi me veti [vdiq]

Tani si do te shkoje mbreteresha me ble shminkat ne kozmetike?

pergjigja eshte : Ku lyhet gruaja kur ti vdes i shoqi [burri]
Mbrapsht në krye Shko poshtë
PllumExe
Antar/e
Antar/e



Numri i postimeve : 540
Filloi me : 26/05/2009
Mosha : 26
Vendodhja : Ne procesor 3 MGHZ

Barcoleta tjera Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta tjera   Barcoleta tjera EmptyWed May 27, 2009 9:09 am

Ka qene hasa e hysa edhe kane vendos me shku en Amerike edhe ky Hasa u mburrke thojke une e di gjuhen angleze edhe Hysa si besojke edhe i tha hajde hyjm ne kete restorant edhe ta shikojm se qysh po fol ti Gjuhen Angleze

Hyn ne restorant edhe kamarieri ishte shqiptar edhe Hasa i tha: kamariero njo pjato pasulo edhe pasi ishte kamarieri shqiptar e kuptoj, dhe tani Hasa i thojke Hyses a po e sheh qe e di gjuhen angleze se ai me kuptoj mua .
Kur erdh kamarieri i tha Hases : mos isha une shqiptaro no pasulo Barcoleta tjera Icon_cool
Mbrapsht në krye Shko poshtë
PllumExe
Antar/e
Antar/e



Numri i postimeve : 540
Filloi me : 26/05/2009
Mosha : 26
Vendodhja : Ne procesor 3 MGHZ

Barcoleta tjera Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta tjera   Barcoleta tjera EmptyWed May 27, 2009 9:32 am

Një shoqe po i thotë shoqes tjeter"burri im kurrë nuk më prek, le se nuk më prek por as që më vëren kur të bij me të në krevat". Nuk po të besoj, i thotë tjetra shoqe, du me i hy unë sonte në shtrat me provu.
Dhe kur hyn shoqja e shoqes në krevat të burrit të shoqes ai burri menjëherë kërrrrk gishtin në atë senin e shoqes së gruas, tash ajo shoqja po bërtet"kuku, pse më rrejshe se nuk të prek moj e poshter". Tash kjo gruja e burrit i thotë shoqes "pse qka të bani moj" po qysh moj ai pa njo pa dy ma shtini gishtin në atë senin". Gruja e burrit po qesh hahahaha.
Ajo po i thotë e pse po kesh.
Po ai ka desht me lagë gishtin se ju ka ter pështyma
.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
PllumExe
Antar/e
Antar/e



Numri i postimeve : 540
Filloi me : 26/05/2009
Mosha : 26
Vendodhja : Ne procesor 3 MGHZ

Barcoleta tjera Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta tjera   Barcoleta tjera EmptyWed May 27, 2009 9:33 am

Muji ishte kthyer nga Afrika!
Hasi e pyet:"cka vrave per ate kohe ne Afrike?"
Muji thot:
-Vrava 3 leoparda, pese tigra, tete elefanda dhe dhjete nopliza!
Hasi:
-Po cka jan ata nopliza?
Muji:
-Ata ishin te vegjel, te zeze dhe bertasnin ... NO PLIZ-NO PLIZ !!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
PllumExe
Antar/e
Antar/e



Numri i postimeve : 540
Filloi me : 26/05/2009
Mosha : 26
Vendodhja : Ne procesor 3 MGHZ

Barcoleta tjera Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta tjera   Barcoleta tjera EmptyWed May 27, 2009 9:34 am

Shkojne Hasa Hysa me vjedh dhe Njani hyn ne magazine me vjedh e tjetri rrin me rujt dhe hyp ne lis.
Pak me vone vjen atypari nje Polic dhe e shef Hysen ne lis dhe po e vet-qka ke hyp ne lis bre
E ky i thot: qe po lexoj vjersha
Polici: hajt ta degjoj nje
Hysa: O sa mire po rrezon hana ik o Has se tu qi Nana.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
PllumExe
Antar/e
Antar/e



Numri i postimeve : 540
Filloi me : 26/05/2009
Mosha : 26
Vendodhja : Ne procesor 3 MGHZ

Barcoleta tjera Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta tjera   Barcoleta tjera EmptyWed May 27, 2009 9:35 am

Beni para se të shkojë në shkollë i thotë të jëmës se i dhemb barku. E jëma: "Nuk ke ngrënë bukën, e ke barkun bosh ndaj të dhemb, po të ishte plot nuk do të të dhembte. Në shkollë mësuesi nxënësve "Beni tha më dhemb koka, mos bëni zhurmë ju lutem." Beni ngrihet në këmbë "Mesues, e keni kokën bosh prandaj, po të ishte plot nuk do të të dhimbte"
Mbrapsht në krye Shko poshtë
PllumExe
Antar/e
Antar/e



Numri i postimeve : 540
Filloi me : 26/05/2009
Mosha : 26
Vendodhja : Ne procesor 3 MGHZ

Barcoleta tjera Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta tjera   Barcoleta tjera EmptyWed May 27, 2009 9:36 am

Beni kthehet nga shkolla me hundën të gjakosur, e jëma fillon të bërtasë...Bobo..ctë ndodhi, ndonjë aksident? – Jo ..e ka fajin magjistari. – Cili magjistar - Erdhi ne shkollë për shfaqja. Më mori në skenë dhe me nxorri 100 lekshe nga hundët. – A maskarai... – Jo jo në fakt ai nuk bëri gjë, fajin e kanë shokët e klasës..pasi iku magjistari filluan të kërkojnëe a ka para të tjera ne hundë
Mbrapsht në krye Shko poshtë
PllumExe
Antar/e
Antar/e



Numri i postimeve : 540
Filloi me : 26/05/2009
Mosha : 26
Vendodhja : Ne procesor 3 MGHZ

Barcoleta tjera Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta tjera   Barcoleta tjera EmptyWed May 27, 2009 9:37 am

Një hajdut shkon në Pazar për të shitur rrobat që kishte vjedhur, por një hajdut tjetër ia vjedh. Në darkë e shoqja e cila e sheh të mërzitur e pyet: “Sfitove gjë?” – Hajduti duke qeshur: “-Kësaj here i shita me çmimin që i mora.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
PllumExe
Antar/e
Antar/e



Numri i postimeve : 540
Filloi me : 26/05/2009
Mosha : 26
Vendodhja : Ne procesor 3 MGHZ

Barcoleta tjera Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta tjera   Barcoleta tjera EmptyWed May 27, 2009 9:38 am

Një shkencëtar Shqiptar merr pjesë në një konferencë rreth kërkimeve arkeologjike. Filluan të mburren Amerikanët: - në vendin tonë gërmuam 25 metra nën dhe dhe gjetëm kabllo telefoni. Dmth të parët tanë kanë përdorur telefona. I vjen rradha Shqiptarit: - Ne në vendin tonë gërmuam 50 m sgjetëm gjë, gërmuam edhe 50 m të tjerë prapë sgjetëm gjë ... dmth. të parët tanë kanë përdorur celular.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
PllumExe
Antar/e
Antar/e



Numri i postimeve : 540
Filloi me : 26/05/2009
Mosha : 26
Vendodhja : Ne procesor 3 MGHZ

Barcoleta tjera Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta tjera   Barcoleta tjera EmptyWed May 27, 2009 9:38 am

Një nxënës i sapoardhur ne klasën e re pyet mësuesen : “Mesuese a dënohet dikush për diçka që nuk e ka bërë? –“Jo asnjëherë” përgjigjet mësuesja. – Atëherë se besoj se do të më dënoni për detyrat që nuk i kam bërë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
PllumExe
Antar/e
Antar/e



Numri i postimeve : 540
Filloi me : 26/05/2009
Mosha : 26
Vendodhja : Ne procesor 3 MGHZ

Barcoleta tjera Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta tjera   Barcoleta tjera EmptyWed May 27, 2009 9:39 am

Paratë:
-I thotë miku-mikut.
- Ah, sikur t'i kisha të gjitha ato para, që i kam harxhuar me gra të huaja.
- Po ç'do të bëje tash, po t'i kishe ato para?
- Do t'i harxhoja pas grave të tjera, që tani më duken edhe më të bukura.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
PllumExe
Antar/e
Antar/e



Numri i postimeve : 540
Filloi me : 26/05/2009
Mosha : 26
Vendodhja : Ne procesor 3 MGHZ

Barcoleta tjera Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta tjera   Barcoleta tjera EmptyWed May 27, 2009 9:40 am

Nusja dhe vjerra:
- Ç'\u00 ebshtë kjo punë moj nuse? Shoqet e tua zgjohen në oren 08:00 e ti në 12:00. - i ankohet vjehrra nuses çdo ditë. - Po shoqet e tua? Të gjitha shoqet e tua i kanë letrat në banderë e ti ç'ka po pret!? - ia kthenë nusja.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
PllumExe
Antar/e
Antar/e



Numri i postimeve : 540
Filloi me : 26/05/2009
Mosha : 26
Vendodhja : Ne procesor 3 MGHZ

Barcoleta tjera Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta tjera   Barcoleta tjera EmptyWed May 27, 2009 9:41 am

***** Qifti i Sapodashuruar *****
Nje çift i sapodashuruar po qendronin ulur ne stolin prane nje peme. Papritur vajza shikon se ne peme po putheshin dy zogj dhe i thote djalit: -Ej shiko shiko bejme edhe ne si ata?! Djali pergjigjet: -Ohuuuuu kush lodhet me hyp ne peme!!!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
PllumExe
Antar/e
Antar/e



Numri i postimeve : 540
Filloi me : 26/05/2009
Mosha : 26
Vendodhja : Ne procesor 3 MGHZ

Barcoleta tjera Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta tjera   Barcoleta tjera EmptyWed May 27, 2009 9:42 am

><>< Dy shokët e mirë ><><
Kishin qen dy shok të mirë dhe kishin pas pir tër naten deri sa jan dehur dhe kishin vendosur te kethehen në shtëpi por ishte shum von dhe nuk kishte ma autobus dhe vendosen me marr nje taxi, shkun te taxisti dhe po e pyesin se sa kushton për tre vet deri te filan rruga, kurse taxsisti po ju thot po ju qenkeni veq dy veta pse po thua tre kurse i dehuri po i thot pse a ti nuk vjen me neve a ?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
PllumExe
Antar/e
Antar/e



Numri i postimeve : 540
Filloi me : 26/05/2009
Mosha : 26
Vendodhja : Ne procesor 3 MGHZ

Barcoleta tjera Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta tjera   Barcoleta tjera EmptyWed May 27, 2009 9:42 am

Nje eksplorator humb ne pyjet e pafund te Amazones. Pas tre dite bredhjesh me ne fund sheh nje njeri qe del pas nje kacubeje.
I thote:
- O zot, shpetova, kam tre dite i humbur dhe me ne fund gjeta nje njeri. Se imagjinon dot se sa i lumtur qe jam.
- Ske perse te jesh fare i lumtur. Une kam 10 vjet qe kam humbur
Mbrapsht në krye Shko poshtë
PllumExe
Antar/e
Antar/e



Numri i postimeve : 540
Filloi me : 26/05/2009
Mosha : 26
Vendodhja : Ne procesor 3 MGHZ

Barcoleta tjera Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta tjera   Barcoleta tjera EmptyWed May 27, 2009 9:43 am

-Doktor dua te le duhanin, por nuk di si ti t'ja bej.
-E ke provuar me karamele?
-Po por ato nuk ndizen!...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content





Barcoleta tjera Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta tjera   Barcoleta tjera Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Barcoleta tjera
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Sociologjija dhe shkencat e tjera..
» Barcoleta
» Barcoleta për Nasradinin

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: Humor-
Kërce tek: