Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Diaz: Më mirë vetë se e palumtur

Shko poshtë 
AutoriMesazh
H.iT
Webmaster
Webmaster


Numri i postimeve : 493
Filloi me : 20/05/2009
Vendodhja : Kat muj!!Kur Tmuj!!

MesazhTitulli: Diaz: Më mirë vetë se e palumtur   Fri May 29, 2009 7:52 pm

Cameron Diaz thotë se pëlqen që më mirë të qëndrojë vetë sesa të jetë në një lidhje të palumtur.

Aktorja e bukur nuk ka frikë që t’i japë fund një lidhjeje të pasuksesshme, kur e di se më mirë do t’ia kalojë vetë.

“Në momente të caktuar të jetës e gjen një person me të cilin të është
shkruar që të jesh, mirëpo në një tjetër kohë të caktuar duhet të
largohesh nga ai person, sepse kështu shkojnë gjërat. Personalisht,
mendoj se nuk ka asgjë të keqe në vendimet e këtilla”, ka thënë
37-vjeçarja.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.erriscanamusa.webs.com
 
Diaz: Më mirë vetë se e palumtur
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: V.I.P & Show Biz-
Kërce tek: