Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Rregullorja gjate Shpalljes se Ofertave

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dardani
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 756
Filloi me : 18/05/2009
Mosha : 29
Vendodhja : Loptop Vista Ultimate

MesazhTitulli: Rregullorja gjate Shpalljes se Ofertave   Fri May 29, 2009 4:29 pm

Antar te nderuar
Ju propozoj te lexoni rregulloren para se te hapni ju oferten tuaj n'forumin tonë.

1. Te jeni serioz gjat punes qe e hapni oferten per Antart tanë
2. Te plotsoni oferten tuaj, 100%, per te qen transparent gjat ofertes qe bëni
3. Te shihet qe eshte aktive oferta juaj, qe e ofroni psh. Domain, E-mail etj..
4. Nese nuk jan te plotsuara kto kushte gjat hapjes se Ofertave antari merr veretje nga Stafi

Me Respekt Stafi i RiniaFr

Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://riniafr.albanianforum.net
 
Rregullorja gjate Shpalljes se Ofertave
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: Oferta për anëtarë-
Kërce tek: